XDO Serisi İnterlok/Ribana Açık Geniş Yuvarlak Örgü Makinesi


Hakkında:

Üst ve alt dişliler, gürültüyü ve aşınmayı azaltmak, doğruluğu ve dayanıklılığı artırmak için yağlayıcılardan geçecek şekilde tasarlanmıştır.
Kırışıksız açık genişlik sistemi: Makine en yeni sarıcı sistemini benimser ve kumaşın düzgün dikiş yoğunluğunu sağlamak için silindir kaydırma cihazı ile donatılmıştır. İşlem kolay ve kullanışlıdır, sarıcıların neden olduğu kumaştaki kırışıklıkları etkili bir şekilde giderir ve yüksek kaliteli naylon, polyester ve filament gibi kimyasal elyafların ve pamuğun çift hava tabakalı kumaş malzemesi için uygun hale getirir.
Çift silindirli tozdan arındırma sistemi: Makinenin üst iğne kadranı ve alt silindiri, pamuk tozunu daha etkili bir şekilde temizleyen, iğne kırılmasını önleyen ve kumaş kalitesini artıran tozdan arındırma fanları ile donatılarak tasarlanmıştır.
Yeni tasarlanmış makine yapısı, kadran kam kutusu ve yüksükler eşzamanlı olarak hareket eder, bu da iğne sapması ve boşluğunun ayarlanmasını basit ve doğru bir şekilde yapar. Özel olarak tasarlanmış çift hatlı benzersiz hareket sistemi aşınmayı azaltır ve makinenin daha az iz ile daha pürüzsüz çalışmasını sağlar.