XS Serisi Tek Jarse Yuvarlak Örme Makinası


Hakkında:

Makinemizin yapısı örgü prensibiyle insan mühendisliğini bir araya getirir, makineyi sağlam ve hoş kılar. Doğal yaşlanma süreci için yüksek kaliteli dökme demir kullanılır, parçaların deforme olmasını önler ve daha iyi bir kalite sağlar.
Sadece çekirdek parçaları değiştirerek, Tekli örgü makineleri pamuk ve polyester karışımlı (Terry) örgü makinelerine ya da yün örgü makinelerine dönüşebilir ve örme işleminde esneklik ve verimlilik kazandırmaya yardımcı olur.
İthal alaşımlı çelikten yapılmış tüm kamlar CNC makinesinde oyulur ve taşlanır, bu da makineler yüksek hızda çalışırken iğne izini pürüzsüz ve iğneyi dayanıklı hale getirir. Aerodinamik kamların ayarlanması kolaydır, bu da iğneyi yüksek hızda pürüzsüz ve sabit hale getirir.
Kompakt yapısıyla, yeni tasarlanmış merkezi dikiş sistemi sorunsuz ve sabit bir şekilde çalışır ve kumaş ağırlığını basit ve doğru bir şekilde ayarlar, bu da verimliliği artırmaya yardımcı olur.
Özel olarak tasarlanmış çift hatlı benzersiz hareket sistemi aşınmayı azaltır ve makinenin daha az iz ile daha pürüzsüz çalışmasını sağlar.