XDC Serisi Links-Links Örgülü Bilgisayarlı Jakarlı Örme Makinesi


Hakkında:

Yerli gelişmiş jakarlı sistem, üst ve alt silindirler arasında çalışan iğneleri kontrol etmek ve ilmek oluşumu, kıvrılma ve yüzdürme için alt silindirde askı, örgü ve iptal teknikleriyle sınırlama olmaksızın farklı desenlerde kumaş üretebilen bir sisteme sahiptir. Herhangi bir karmaşık kumaş deseni, bilgisayarlı desen hazırlama sistemi aracılığıyla seçicilere jakarlı kumaş yapmak için talimat veren özel kontrol komutuna dönüştürülebilir.
Kontrol sistemi, elektronik bilgisayar işlem sistemi ve bilgisayar kontrollü seçicileri en gelişmiş mikro işlem teknolojisine sahip bir şekilde tasarlanmıştır. Hassas kodlayıcı, iğne seçim sisteminin stabilitesini sağlamak için iğne konumunu ve sıfır noktası kalibrasyonunu doğru bir şekilde hesaplayabilir. Makinemiz kolay kullanım, yerden tasarruf, temiz ve düzenli işlem için dokunmatik LCD ekrana sahiptir.
Bilinenlerin aksine grafikler için özel bir yazılıma ihtiyaç yoktur. Herhangi bir kumaş örtüsü veya desen taranabilir, programlanabilir, bilgisayara yüklenebilir, düzenlenebilir, WAC Designer tarafından iğne seçme programlarına dönüştürülebilir, USB’ye yüklenip makinede çalıştırılabilir.
Makinemiz, üst ve alt silindirlerdeki iğnelerin hareketini gerçekleştirmek için iğne kovanları ve kancaların birlikte çalışması, böylece iğne kancaları ve iğne kovanları arasındaki sürtünmeyi azaltır. Bu yüzden makinemizdeki iğnelerin ömrü daha uzundur, yağ kanallarını ve kumaşı delmeyi önler. Yüksek kalite kumaş üreticileri için en iyi seçenektir.