XSC Serisi-Tek Bilgisayarlı Jakarlı Yuvarlak Örme Makinesi


Hakkında:

Makinemiz, bilinen jakar makinelerinin aksine, silindirde iğneleri seçmek için bilgisayar kontrollü seçiciler kullanılır ve 3 yollu askı, örgü ve iptal tekniği ile sınırlama olmaksızın farklı desenlerde kumaş üretilebilir. Bu işlev aynı zamanda değişen desenlerde zaman tasarrufu sağlar. Herhangi bir karmaşık kumaş deseni, bilgisayarlı desen hazırlama sistemi aracılığıyla seçicilere jakarlı kumaş yapmak için talimat veren özel kontrol komutuna dönüştürülebilir.
Kontrol sistemi, elektronik bilgisayar işlem sistemi ve bilgisayar kontrollü seçicileri en gelişmiş mikro işlem teknolojisine sahip bir şekilde tasarlanmıştır. Makinemiz kolay kullanım, yerden tasarruf, temiz ve düzenli işlem için dokunmatik LCD ekrana sahiptir.
Bilinenlerin aksine grafikler için özel bir yazılıma ihtiyaç yoktur. Herhangi bir kumaş örtüsü veya desen taranabilir, programlanabilir, bilgisayara yüklenebilir, düzenlenebilir, WAC Designer tarafından iğne seçme programlarına dönüştürülebilir, USB’ye yüklenip makinede çalıştırılabilir. Bu makine, iş yükü testini büyük ölçüde azaltan, sadece silindir kamlarını değiştirerek, tek jakar ve örgü jakar arasında basit bir değişime sahiptir.