Hakkımızda


HAKKIMIZDA

Fujian Fufank Hassas Makineler Limited Şirketi yuvarlak örme makinelerinin tasarımı, gelişimi ve üretiminde uzmanlaşan büyük ölçekli bir girişimdir. Şirketimiz Fujian HuaAn Ekonomik Gelişim Bölgesinde yer almaktadır.

Profesyonel teknoloji, Ar-Ge çalışmaları, servisi ve yönetimi, eksiksiz bir ithal gelişmiş işleme ekipmanı seti, eksiksiz test ekipmanı, müşteriler için özel yapım çeşitli yuvarlak örgü makineleri ile entegre bir elit ekibe sahiptir.
Bütünlük, kalite, hizmet ve yeniliği kurumsal geliştirmenin temeli olarak alıyoruz.
Profesyonel kadroyla profesyonel işler yapmak için, şirket çalışanları sistematik kurumsal kültür eğitimi ve profesyonel teknik eğitimden geçmiştir, böylece çalışanlar vasıflı profesyonel teknolojide ustalaşmış ve güçlü bir sorumluluk duygusuna sahip olmuşlardır. Kaliteyi sağlamak için şirket, ISO 9001 kalite sistemi gerekliliklerine sıkı sıkıya uyar ve verimli ve pratik bir 6S yönetim sistemi kurmuştur.

Gelecekte, yeni enerji tasarrufu sağlayan ve verimli örgü makinelerini geliştirmeye ve üretmeye kararlıyız. Bu bizim ileriye giden yolumuzdur. Müşterilerimizin pazar rekabet gücünü artırmak bizim ebedi çabamızdır. Müşteri
ihtiyaçlarını sürekli olarak karşılamak temel amacımızdır. Karşılıklı refah ve kazan-kazan gibi güzel bir durum yaratmak için bizimle işbirliği yapan her müşteriye gönülden hizmet ediyoruz.
Fufank ekibi her zaman minnettar bir kalbe sahiptir ve ömür boyu hizmet ruhunu sürdürür. ”Birbirimize güvenmenin ve ağızdan ağza aktarmanın” değerini bildiğimiz için, müşterilere hizmet etmek için yeterli enerjiyi ayırmaya istekliyiz. Sesinizi dinlemekte, ihtiyaçlarınızı anlamakta, gelişiminizin hızına ayak uydurmakta, sürekli yenilik yapmakta, iyileştirmekte ve mükemmelleştirmekte iyiyiz. Gelecekte, ortak büyüme yolunda el ele vereceğiz

Şirket Kültürümüz

Futeks Makine Mümessillik olarak;

Konseptimiz: Birinci kalite, öncelikli hizmet ve memnuniyettir.

Misyonumuz: Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için örme makineleri tasarlamaya ve üretmeye kendimizi adamaktır.

Vizyonumuz: Dünya çapında profesyonel örgü makine şirketleri arasında bir numara olmaktır.