XSO Serisi Tek Jarse Açık Geniş Yuvarlak Örme Makinesi


Hakkında:

Parçalar ve aksesuarlar gelişmiş işleme merkezi tarafından üretilir, böylece hassasiyet ve doğruluk büyük ölçüde geliştirilebilir.
Ana örme sistemi: Kamın malzemesine, özel ithal bir iyileştirme işlemi yapılır. Ana aksesuarlar, iğne izinin çeşitli materyal ve tekstil teknolojilerini adapte olacak şekilde pürüzsüz olmasını sağlamak için CAD / CAM tarafından hassas konumlandırılır. Açık geniş sistem: Makine en yeni sarıcı sistemini benimser ve kumaşın düzgün dikiş yoğunluğunu sağlamak için silindir kaydırma cihazı ile donatılmıştır. İşlem kolay ve kullanışlıdır, bu da sarıcıların neden olduğu kumaştaki kırışıklıkları etkili bir şekilde gidererek kumaştan tam olarak yararlanır.
Kompakt yapısıyla, yeni tasarlanmış merkezi dikiş sistemi sorunsuz ve sabit bir şekilde çalışır ve kumaş ağırlığını basit ve doğru bir şekilde ayarlar, bu da verimliliği artırmaya yardımcı olur. Özel olarak tasarlanmış çift hatlı benzersiz hareket sistemi aşınmayı azaltır ve makinenin daha az iz ile daha pürüzsüz çalışmasını sağlar.